Jak mężczyzna okazuje zainteresowanie kobietą?Mężczyźni okazują zainteresowanie kobietami w nieco odmienny sposób, niż one by tego oczekiwały. Nie mówią wprost. Mają na to swoje, nie zawsze przejrzyste, sposoby. Sprawdź, jak mężczyźni pokazują, że są podoba im się kobieta.

Jak rozszyfrować mowę ciała mężczyzny?

Bardzo prosto można odczytać, że mężczyzna chce czegoś więcej od kobiety przez jego zachowanie. Przede wszystkim facet zawsze odwraca się w stronę obiektu, który go interesuje. Jeśli więc mężczyzna kieruje się wprost na kobietę, stoi naprzeciwko niej, zwraca w jej kierunku kolana, to pewne jest, że ma przed sobą obiekt swojego pożądania.

Kolejną oznaką, że mężczyzna jest zainteresowany kobietą z którą przebywa i rozmawia, jest fakt, że jest delikatnie pochylony w jej stronę. Chce jej słuchać, dobrze się bawi. Odchylony w przeciwną będzie sprawiał wrażenie, jakby był nieco znudzony.

warto przeczytać:  Kiedy iść z facetem do łóżka? Na której randce?

Kobieta, która chce sprawdzić, czy mężczyzna jest nią zainteresowany powinna przyjrzeć się temu, jaką przyjmuje postawę. Głównie chodzi o jego ramiona i klatkę piersiową. Zauroczony będzie wybierał pozycje ciała, w których będzie wyglądał na wyższego, większego, silniejszego i szczuplejszego. Napnie mięśnie, wyprostuje plecy, wciągnie brzuch.

Patrzy głęboko w oczy i uśmiecha się

Dużo o stosunku mężczyzny do kobiety mówią jego oczy. Jeśli potrafi patrzyć towarzyszce prosto w oczy i wytrzymuje to spojrzenie, to oznacza, że kobieta go interesuje. Jeśli po chwili wzrok zaczyna wędrówkę po ciele wybranki, to jest to sygnał, że podoba mu się jej wygląd. Zniechęcony patrzyłby w ziemię lub rozglądał się na boki. Rozszerzone źrenice również są oznaką zainteresowania. Tak samo jak fakt, że mężczyzna zaczyna częściej mrugać. Gdy oczy lśnią również oznaczają pobudzenie.

warto przeczytać:  Jak rozpoznać, że facet naprawdę kocha?

Uśmiech również jest dowodem na to, że mężczyzna jest zainteresowany kobietą. Niemalże promienieje. Śmieją się nie tylko usta, ale cała twarz, także oczy.

Dba o swój wygląd

Kolejnym sygnałem w zachowaniu, które zdradza, że kobieta wpadła w oko mężczyźnie, jest dbanie przez niego o swój wizerunek. Jeśli wygląda nienagannie, a mimo to, co jakiś czas poprawia krawat, pasek, przeczesuje palcami włosy, naciąga rękawy koszuli – oznacza to, że ma potrzebę nieustannej kontroli tego, czy na pewno dobrze wygląda. Robi to tylko wtedy, gdy mu zależy.

Dąży do kontaktu cielesnego

Mężczyznę zdradza również dotyk. Jeśli co jakiś czas przypadkowo dotyka kobietę – muska jej dłonie, niechcący dotyka jej butów swoimi, przepuszczając w drzwiach lekko obejmuje, znaczy to, że jest nią zainteresowany i dąży do kontaktu.

warto przeczytać:  Jak zaskoczyć i zadowolić faceta w łóżku?

Jak mężczyzna okazuje zainteresowanie kobietą?

Są jeszcze inne sposoby, w jakie mężczyzna pokazuje kobiecie, że jest dla niego ważna. Przede wszystkim słucha tego, co mówi i zadaje pytania – wyraźnie widać po nim, że interesuje się tym, co ona mówi.
Ponadto zauroczony mężczyzna sam inicjuje spotkania – dzwoni, pisze wiadomości SMS, pierwszy proponuje randki.
Facet dla którego kobieta nie jest obojętna, komplementuje ją. Nie tylko jej wygląd, ale także cechy charakteru, zachowanie, osiągnięcia.

Rating: 3.1/5. From 11 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours

+ Leave a Comment