Poznaj 6 sposobów, za pomocą których dowiesz się jak zdobyć kobietę


Każdy facet zapewne nie raz w swoim życiu zadawał sobie pytanie – „jak zdobyć kobietę”. Na pewno nie jest to zadanie proste ze względu na niezwykle różniące się podejście do życia i psychikę obu płci. Widujecie się codziennie, rozmawiacie, może czasami jecie nawet razem obiad w pracy albo na uczelni, a Ty nadal nie wiesz jak przenieść tą relację na wyższy poziom? Spokojnie, nie ma rzeczy niemożliwych i odpowiedź na to jakby zdawać się mogło pytanie retoryczne istnieje.

Podejście do tematu

Chcąc zdobyć kobietę, która podoba Ci się już od jakiegoś czasu musisz podejść do niej jak do człowieka z krwi i kości, który ma swoje oczekiwania i pragnienia, a nie jak do kosmity, o którym koledzy opowiadają niestworzone historie.

warto przeczytać:  Jak mężczyzna kocha kobietę?

kobieta i mężczyzna

1. Po pierwsze słuchaj

Pierwszym krokiem do zdobycia kobiety jest umiejętność słuchania. Wiadomo, że kobiety mówią dużo, a mężczyźni często nie umieją się skupić na tym co mówią kobiety. Jednak jeśli chcesz skraść jej serce musisz pokazać, że tą sztukę masz opanowaną do perfekcji. Kiedy kobieta chce podzielić się z Tobą swoimi problemami czy przeżyciami – pozwól jej na to. Nie wtrącaj się w słowo i nie poganiaj jej. Wysłuchaj i postaraj się jej coś doradzić, a na pewno zyskasz dużo w jej oczach.

2. Patrz prosto w oczy

Podczas rozmów patrz jej prosto w oczy – będzie to znak, że jesteś nią zainteresowany i że interesuje Ci to o czym rozmawiacie. Jeśli Twój wzrok będzie wędrował kobieta zapewne uzna to za brak szacunku, znudzenie i brak zainteresowania z Twojej strony.

warto przeczytać:  Nie czytasz? Nie pójdę z Tobą do łóżka

oczy kobiety

3. Praw komplementy

Wbrew temu co mówią kobiety tak na prawdę kochają one komplementy. Warto więc na spotkaniu zaznaczyć, że nasza towarzyszka wygląda pięknie. Na pewno sprawi jej to przyjemność i podniesie samoocenę, a dodatkowo da sygnał, że się Tobie podoba. Pamięta jednak, aby komplementy nie były tanie i banalne – wtedy narazisz się na pośmiewisko.

4. Bądź dżentelmenem

Kobiety lubią być traktowane szarmancko i z szacunkiem. Właśnie dlatego staraj się być uprzejmy i pokaż, że dobre maniery nie są Ci obce. Podanie płaszcza, przepuszczenie w drzwiach czy ustąpienie miejsca, gdy wspólnie jedziecie autobusem na pewno pomoże Ci we właściwym rozwoju waszych stosunków.

dobre maniery

5. Kontakt z kobietą

Po spotkaniu daj jej do zrozumienia, że miło spędziłeś z nią czas. Wystarczy krótka rozmowa czy sms, a kobita jeszcze bardziej doceni to jak się starasz. Nie przesadzaj jednak z ilością kontaktu. Odrobina dystansu i tajemniczości na pewno wzbudzi w niej zazdrość. Rzadszy kontakt wywoła u niej tęsknotę i uczucie braku czegoś, w związku z tym sama uświadomi sobie, że zależy jej na Tobie.

warto przeczytać:  Jak poderwać starszą kobietę?

6. Pokazuj uczucia

Pokaż co do niej czujesz. Bądź troskliwy, zaangażowany i zainteresowany jej życiem. Kiedy jest chora – przynieś jej tabletki na ból gardła, kiedy jest smutna – podaruj jej czekoladę, a czasami po prostu bez powodu podaruj jej kwiaty, które są przecież tak uwielbiane przez kobiety.

prezent i kwiaty

Zdobycie kobiety nie jest tak naprawdę sztuką, gdyż sztuką jest utrzymanie jej przy sobie. Kiedy więc zdobędziesz kobietę nie zaniedbuj jej, bo bardzo szybko znajdzie się ktoś, kto zrobi to za Ciebie.

Rating: 4.6/5. From 5 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

3 Comments

Add yours
  1. 1
    agrafka

    Dla mnie najważniejszy jest punkt pierwszy. Nic mnie tak nie denerwuje jak mężczyzna, który mówi, ale jak już ja zabieram głos – przestaje słuchać. Zdobyć też mnie może tylko osoba, która ma swoje pasje itp.

  2. 3
    Milka

    A mnie najbardziej u mężczyzn interesuje to, czy mam z nim wspólny temat do rozmowy. Nie cierpię zadufanych w sobie bubków, więc jak mi któryś wyjeżdża z tym jaki to genialny, mądry, superman to po prostu biorę nogi za pas i rozglądam się za takim, który i wysłucha i będzie wysłuchany.

+ Leave a Comment