4 typy zazdrosnych dziewczyn


Wielu z nas musi borykać się z tym problemem na co dzień. Trudno znaleźć mężczyznę, który nigdy nie spotkał się z takim zachowaniem. Zazdrość jest wpisana w związek, jednak wiele kobiet nie potrafi sobie z nią poradzić, doprowadzając do granic wytrzymałości faceta. Poniżej przedstawię kilka typów dziewczyn, z którymi sam miałem do czynienia i których chciałbym już więcej nie spotkać. Po przeczytaniu tekstu zerknijcie jeszcze raz na swoją dziewczynę i sprawdźcie, czy któryś z poniższych typów do niej nie pasuje.

Pani Historyk

Są dziewczyny, które żyją przeszłością. Często spotykałem się z pytaniami o byłe dziewczyny. Początkowo odpowiadałem, jednak w gruncie rzeczy nie jest to wcale takie dobre rozwiązanie. Najpierw konieczne jest uzyskania przekonania, że nasza kobieta nie jest przeraźliwie zazdrosna. W przeciwnym wypadku wpakujemy się bowiem w poważne tarapaty. Każda informacja, której udzielimy może bowiem być wykorzystana przeciwko nam. Niektóre dziewczyny uwielbiają w takich sytuacjach mówić:

  • Kochałeś ją bardziej!
  • Ona była dla Ciebie ważniejsza
  • Dla niej byś to zrobił (uwaga, to również szantaż emocjonalny ciężkiego kalibru)
warto przeczytać:  Kochanie, sam będę prowadził księgowość, nie dam zarobić księgowej!

Nie ma dobrych odpowiedzi na te słowa. Po prostu masz przekichane i możesz liczyć jedynie na cud.

Komunistka

Twój Facebook, to mój Facebook – to zwykle jedna z głównych zasad dziewczyn. Istnieje lekka, jak i ciężka odmiana tego schorzenia. Niektóre dziewczyny wrzucają Ci na tablicę zdjęcia i buziaczki. Jest to irytujące i tworzy Ci bardzo kiepski image wśród normalnych znajomych. Pamiętajcie jednak, że może być jeszcze gorzej. Czasami, choć wcale nie tak rzadko, zdarza się, że dziewczyny zdobędzie hasło do Twoich profili na kontach społecznościowych i będzie chciała przeczytać wszystkie rozmowy z Twoimi koleżankami. Możesz mieć pewność, że wszystko zostanie źle zinterpretowanie. Nie powinieneś się już jednak tym przejmować, ponieważ jest to koronny argument za tym, żeby z nią zerwać.

warto przeczytać:  Co mówią kobiety, co myślą mężczyźni, czyli jak się porozumieć?

Podejrzliwa

Są również dziewczyny, które będą do Ciebie dzwonić co pół godziny, że powiedzieć jak bardzo Cie kochają. Być może rzeczywiście tak jest, jednak prawdziwym powodem takich telefonów jest oczywiście skontrolowanie Twojej aktualnej sytuacji towarzyskiej. Chcę wiedzieć, czy przypadkiem nie przebywasz z jakąś ładną koleżanką. Konsekwencją takiego zachowania jest zwykle nieodbieranie telefonów od niej. Bywa to irytujące, ale można z tym walczyć.

Zazdrośnica

Masz parę koleżanek? Przy zazdrosnej dziewczynie nie będziesz miał życia. Kiedy ktoś nowy pojawi się u Ciebie w pracy, możesz mieć pewność, że dowie się o niej wszystkiego. Za każdym razem będziesz jeszcze pytany, czy na każdym wyjściu firmowy będzie „ta nowa koleżanka”. Nie bój się, nie uwierzy Ci i tak na słowo. Jeśli będzie Ci się wydawało, że widziałeś jej cień za oknem, to możesz być pewien, że Ci się nie wydawało.

warto przeczytać:  Ten typ tak ma. Jakich facetów się wystrzegać

Typów zazdrośnic jest jeszcze wiele. Jedno jest jednak pewne, że dla świętego spokoju należy unikać wszystkich dziewczyn, które doprowadzają zazdrość do zbyt wysokiego poziomu.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 2
    zirytowana

    A faceci to się może tak nie zachowują? Tylko że wtedy nie nazywa się tego zazdrością ale troską o partnerkę. Ładnie to sobie wykombinowaliście nie ma co…

+ Leave a Comment