Pomoc ukochanej w urządzaniu mieszkania – pomysły czy tylko wnoszenie mebli?

Pomoc ukochanej w urządzaniu mieszkania – pomysły czy tylko wnoszenie mebli?


Urządzanie mieszkania to dla jednych wielka przyjemność, a dla innych koszmar. Jeśli dwie osoby mają różne wizje może dochodzić nawet do konfliktów. Ja jednak jestem zdania, że twórcza kłótnia jest zjawiskiem jak najbardziej pozytywnym. Niektórzy z nas jednak będą raczej chcieli utrzymać święty spokój w związku i takie decyzje również szanuje.

Ona postanawia coś zmienić

Jesteś w związku i wszystko jest w najlepszym porządku. Któregoś dnia jednak Twoja ukochana spogląda na ścianę, spogląda na meble, a na samym końcu patrzy na Ciebie i już wiesz, że zacznie się w Waszym domu mała apokalipsa. Już wiesz, że czeka Cię praca, pot i łzy, kiedy dziewczyna powie Ci: znalazłam fajne pomysły na urządzanie mieszkania na Homebooku. Wiesz, że nie będzie łatwo, że będziecie mieć ciche dni, kiedy powiesz, że coś Ci się nie podoba, jednak całość może skończyć się naprawdę dobrze. Możecie mieć w końcu mieszkanie swoich marzeń, ale najpierw przejdziecie przez piekło remontu.

urządzanie mieszkania

Pozwól, że wyjaśnię Ci, czemu się mylisz

Niektórzy z nas bardzo lubią eksponować własne zdanie i nie są w stanie pójść na żaden kompromis. Często bywa tak, że wybieramy partnerki o podobnym charakterze i wtedy katastrofa może wisieć w powietrzu. Wymiana poglądów może być konstruktywna lub destruktywna i to tylko od nas zależy, w jakim kierunku pójdziemy. Moim zdaniem warto sugerować różne rzeczy, rzucać swoimi pomysłami, po to, by końcowy efekt był jak najlepszy. Należy jednak robić to z szacunkiem do pomysłów drugiej osoby. Przejrzyjcie razem stronę homebook.pl, wybierzcie wszystkie pomysły, które się Wam wspólnie podobają. Wyeliminujcie te, na które Was na pewno nie stać, a nad resztą podyskutujcie. Spytajcie też znajomych o poradę. Czasami ich pomysłu mogą rzucić nowe światło na Wasz remont.

kuchnia

Siedzę cicho i liczę na to, że przeżyję

Nie da się jednak ukryć, że wielu mężczyzn chce po prostu żyć i chce mieć święty spokój. Jakiekolwiek przekonywanie partnerki do swoich idei w sprawie w wystroju wnętrza kojarzy im się z grą niewartą świeczki. Tacy mężczyźni zwykle wolą się po prostu grzecznie wykonywać polecenia, wierząc, że remont kiedyś się skończy i wszystko wróci do normy. Jestem w stanie zrozumieć tę postawę całkowicie. Sam znam kilka kobiet, z którymi kłótnia lub dyskusja nie ma najmniejszego sensu. W takim wypadku jednak wypada pójść krok dalej w celebrowaniu świętego spokoju i skończyć związek.

salon

Pamiętajcie przede wszystkim o tym, że remonto to poważna sprawa, ponieważ dotyczy przestrzeni, w której przebywacie. Poświęćcie więc trochę czasu na wyszukanie odpowiedniego pomysłu i dobre przedyskutowanie, by później niczego nie żałować i cieszyć się odnowionym mieszkaniem. Powodzenia.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

2 Comments

Add yours
  1. dekoracjaracja

    jestem_jak_szelagowska – u nas jest tak samo. Mój się wręcz przyznaje do tego, że nie wie i że ja mam decydować. Czasem jest przeciwny jakiemuś pomysłowi, wdrażamy go, a on potem nagle obwieszcza wszystkim wkoło, że to on to wymyślił. Brak słów…

  2. mieszaninka

    Kurcze jakie śliczne zdjęcia. Bardzo mi się podobają te duże i otwarte przestrzenie. Jeszcze jeżeli wnętrze jest w bieli… to już w ogóle. Dla mnie bomba. Ja tez chce taki wystrój w mieszkaniu.

+ Leave a Comment