Sylwester za granicą – na 4 sposoby!


Nie masz jeszcze pomysłu na to, gdzie spędzić Sylwestra? Nie musisz kolejny rok z rzędu siedzieć na kanapie lub bawić się na domówce u znajomych. Jest wiele atrakcyjnych sposobów na to, by Nowy Rok powitać hucznie, chociażby w innym kraju. Gdzie zatem warto wyjechać na Sylwestra?

Sylwester na plaży

O tym marzył chyba każdy z nas. Sylwester na plaży, pod palmami, w lekkich, zwiewnych ubraniach… Dziś takie powitanie Nowego Roku jest na wyciągnięcie ręki. Biura podróży oferują mnóstwo wczasów do ciepłych krajów, w których można odpocząć, ale i celebrować ten szczególny dzień. Chcąc spędzić Sylwestra pod gołym niebem, warto wybierać państwa, w których na pewno dopisze pogoda. Z pewnością będzie to Maroko, Egipt, Madera i Hiszpania, więcej kierunków można sprawdzić na www.itaka.pl, gdzie zamieszczone są oferty noworoczne w ciepłych krajach.

warto przeczytać:  Twój facet wie lepiej jak korzystać z klimatyzacji w aucie? Przeczytaj i zaskocz go!

Wenecja, Paryż, Rzym, Neapol – Sylwester na wycieczce

Ciekawym sposobem na spędzenie Sylwestra będzie także wyjazd do pięknych, europejskich miast. W tym przypadku warto skorzystać z wycieczek zorganizowanych, które oferują turystom zwiedzanie kluczowych miejsc w danym mieście i powitanie Nowego Roku. Osoby, które się wahają, mogą sprawdzić oferty biur turystycznych, by przekonać się, że ten sposób na spędzenie Sylwestra jest niezwykle atrakcyjny. Podczas wycieczki do Paryża, oprócz celebrowania Nowego Roku na uroczystej kolacji, zagwarantowane jest zwiedzenie katedry Notre-Dame, wieży Eiffla czy rejs po Sekwanie. Decydując się na Włochy zobaczyć można takie atrakcje jak Piazza Navona, Piazza di Trevi, Koloseum czy Bazylikę św. Piotra.

warto przeczytać:  Torebki damskie do pracy, na wakacje i na co dzień - jaki styl torebki wybrać?

Sylwester na nartach

Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, z pewnością zadowolone będą z Sylwestra na nartach. W tym przypadku dominują Włochy, które mają świetnie przygotowane stoki narciarskie i całe zaplecze turystyczne. Szukając ofert na Sylwestra, warto skupić się na takich miejscach jak Maso Corto – Val Senales, Dolina Aosty, Folgaria, Val di Fassa czy Val di Sole. Podczas wyjazdu można godzinami szusować po dobrze ośnieżonych stokach, korzystać z basenów i stref wellness, a także spróbować regionalnych kuchni. Niektóre hotele oferują także szereg animacji na śniegu, co jest świetną opcją dla rodzin z dziećmi. Sylwester spędzony w takiej malowniczej, górskiej scenerii z pewnością pozostanie dla wszystkich niezapomniany.

warto przeczytać:  Wybieramy z partnerem meble dla dziecka, czyli jak zadowolić nie tylko dziecko

Sylwester na statku – rejsy po Wyspach Kanaryjskich

Niezwykle atrakcyjnym sposobem na spędzenie Sylwestra może być rejs po Wyspach Kanaryjskich. Kto z nas nie marzył o tym, by spędzić kilka dni na statku i poczuć się jak w hollywoodzkim filmie? Podczas takiego rejsu zagwarantowanych jest szereg atrakcji. Można liczyć na animacje po polsku, seanse kinowe, gry towarzyskie, siłownię, lekcje tańca, strefę wellness czy basen. Oprócz tego, skorzystać można z wielu wycieczek fakultatywnych w każdym porcie. Sylwester spędzony w takich okolicznościach na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci, a zaraz po powrocie planować będziemy kolejny rejs w nieznane.

Rating: 4.8/5. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

+ There are no comments

Add yours