Tato pościgaj się ze mną! Tory wyścigowe dla mniejszych i większych dzieci


Od dzieciństwa marzymy by być wyjątkowi. W marzeniach przeżywamy najróżniejsze przygody, chcemy odkrywać świat jak Indiana Jones, wygrywać wyścigi jak gwiazdy Formuły 1. Nie potrzebne są do tego gry, w nich zasady są proste. Wasze dzieci będą najlepiej wspominać wspólne wyścigi, autkami, które być może będą kolekcjonować latami. Dzięki temu artykułowi na pewno znajdziecie inspirację do nowej zabawy z dziećmi.

Tory wyścigowe

Kiedy byliście mali, rozpędzaliście Wasze samochodziki po chodniku nadając im zawrotne prędkości. Niesamowite przygody, zwroty akcji, wszystko mogło się wydarzyć podczas Waszej zabawy. Ulicę malowaliście kredą, różne przedmioty mogły wyznaczać ich granice. Teraz macie szansę przeżyć niesamowite przygody dzięki nowoczesnej odsłonie tej zabawy. Wybierzcie dla swojej pociechy tor wyjściowy, firmy prześcigają się w nowych pomysłach (http://www.urwis.pl/pojazdy/tory-wyscigowe) więc na pewno znajdziecie coś co uszczęśliwi wasze dzieci.

Ceny są zróżnicowane, wszystko zależy od wybranego produktu, ponieważ autka i tory wyścigowe możemy zakupić osobno lub w zestawach, które również mają zróżnicowane opcje: długość tory, kolory, możliwość łączenia z innymi zestawami, dźwięki, napęd itp. Najtańsza opcja to zakup samego toru, jego cena w zależności od wybranej marki wynosi około 9 złotych, zaś najdroższy zestaw to koszt około 1300 złotych. Wybierz odpowiedni model w zależności od wieku i potrzeb dziecka.

Wspólna zabawa dzięki torom wyścigowym

Zakup tej zabawki z pewnością uszcześliwi Wasze dziecko. Wspólny czas spędzony razem, zbliży Was do siebie. Zawsze mówi się, że to idealna zabawa dla ojca i syna, ale tak naprawdę to zabawa dla każdego. Bawcie się wspólnie i sprawcie, że każdy będzie czuł się dobrze, nie zostanie pominięty. Kto wie, może ta zabawa zrodzi w Waszych dzieciach nowe pasje? Dbajcie o to, aby zasady były jasne, a zawodnicy nie oszukiwali.

Nie jest ważne, kto wygra lecz dobra zabawa. Nie ma nic gorszego niż płacz, dziecka i poczucie winy, że nie wygrało. Niech wspólna zabawa doskonali ich charakter, umiejętność wspólnej, zespołowej pracy, ale też skupienie. Bo wygrywa tylko ten, kto się nie poddaje.
Dzięki zróżnicowanym zestawom będziecie mogli grac zarówno w domu podczas deszczowej pogody i na dworze, gdy będzie ciepło. Wspólna zabawa nigdy się Wam nie znudzi, a dzieci poznają zasady bezpiecznej jazdy.

Wyścigi – zabawa w domu i na zewnątrz

Gdy zasady zabawy będą już jasne. Wyznaczcie jeden dzień, podczas, którego dzieci zaproszą swoich znajomych i zorganizują własny wyścig Formuły 1. Zaplanujcie to wydarzenie wcześniej, ustalcie zasady i przygotujcie się na niezapomnianą zabawę. Przygotujcie nagrodę główną dla zwycięzcy i nagrody pocieszenia, aby każdy niezależnie od zajętego miejsca czuł się wyjątkowo.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    Czarne Złoto

    Fajny artykuł i pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem. Gdybym dzisiaj była dzieckiem to też chciałabym się bawić takim torem wyścigowym.

+ Leave a Comment