Wprowadziłaś się do faceta i masz mieszkanie do wynajęcia? Nie trać czasu zleć wynajem firmie!


Szukanie zainteresowanych, odbieranie czynszu, a później urywanie się z pracy, żeby pokazać przypuszczalnym lokatorom mieszkanie to nie twoja bajka? Zleć wynajem firmie. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu, stresu i zbędnych formalności. Przekonaj się jakie korzyści jeszcze osiągniesz dzięki tej inwestycji.

Firma zarządzająca najmem stale kontroluje twój lokal

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że firmy, którym zleca się wynajem mieszkania są twoim sojusznikiem. Nie mają na celu cię oszukać, a wręcz przeciwnie, to właśnie takie firmy będą kontrolować, żebyś nie była okłamywana przez lokatorów. Niejednokrotnie zdarza się, że w pokoju mieszka więcej osób niż powinno. Zarządcy najmu kontrolują (w miarę możliwości) ilość osób przebywających w twoim mieszkaniu i pobierają bieżące opłaty za korzystanie z nieruchomości. Ponadto takie firmy jak www.gramat.pl/zarzadzanie-najmem, którym zlecasz wynajem, informują cię w raportach o wszystkim co związane jest z twoim mieszkaniem.

warto przeczytać:  Poznaj 6 sposobów, za pomocą których dowiesz się jak zdobyć kobietę

mieszkanie-na-wynajem

Zleć wynajem firmie i miej ekipę remontową pod ręką

Lokatorka mówi ci, że w kuchni cieknie rura, zepsuła się pralka, a kuchenka elektryczna nie działa. Zabierasz swój podręczny zestaw majsterkowicza i pędzisz naprawić awarię… Nie, to wcale nie musi tak wyglądać. Zlecając wynajem firmie, masz pewność, że to zarządcy zajmą się naprawianiem usterki. Takie firmy są na rynku już wiele lat i mają swoich sprawdzonych fachowców, którzy w pilnym trybie przyjadą naprawić awarię. Wiele z nich, takich jak przywołany już wcześniej Gramat, samemu naprawia usterki, a także zajmuje się wykończeniem i remontem mieszkania. Możesz więc być pewna, że w sytuacjach awaryjnych, nie będziesz musiała udawać hydraulika, a możesz zaufać sprawdzonym fachowcom.

warto przeczytać:  Jak mężczyzna kocha kobietę?

Zlecenie wynajmu to szybka i skuteczna reklama

Do niewątpliwych zalet firm zajmujących się zarządzaniem najmem należy szybka i skuteczna reklama lokalu. Wiele biur pracujących w tej branży ma podpisane umowy z największymi portalami nieruchomości, dzięki czemu twoje ogłoszenie dotrze do setek osób w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo, osoba odpowiedzialna za zarządzanie twoją nieruchomością powinna wykonać profesjonalny opis lokalu oraz zdjęcia, co sprawi, że oferta będzie wydawać się jeszcze bardziej atrakcyjna. Pośrednicy to ludzie, którzy o reklamie wiedzą wszystko, dlatego warto zdać się na ich zdolności i doświadczenie, a na pewno nie pożałujesz.

warto przeczytać:  Kiedy mężczyzna jest zainteresowany kobietą?

Zleć wynajem firmie, miej więcej wolnego czasu

Czas to pieniądz, a pieniędzy nigdy dość… Dlatego warto go zaoszczędzić, zlecając wynajem firmie. Zarządzanie nieruchomością to bycie do ciągłej dyspozycji. Ludzie dzwonią, pytają się, chcą oglądać nasz lokal, a nie każdy ma czas na to, aby być zawsze w pobliżu. W tym momencie z pomocą przychodzą profesjonalne firmy, które nie tylko odpowiadają na zgłoszenia osób zainteresowanych naszą ofertą, ale także stale kontrolują twoje mieszkanie, odbierają czynsz, a także zajmują się całą formalnością.

czas-wolny-okno

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

+ There are no comments

Add yours