Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

bez ciebie tekst

Tag

Co mówią kobiety, co myślą mężczyźni, czyli jak się porozumieć?

Dlatego nie ma co się łudzić, jeśli usłyszy się taki tekst: „W tej chwili nie szukam związku” – chcę się tylko z tobą przespać, „Może pójdziemy do kina” – chcę się tylko z tobą przespać, „Świetnie gotuję, może zjesz u mnie kolację?”…Co tak naprawdę oznaczają takie teksty? Najczęściej rozmowę. Na pewno nie można ich zostawić ot tak, bo to gwarantuje focha z przytupem. Najlepiej usiąść i porozmawiać na spokojnie (chyba, że już widać grad). Wtedy ewakuacja nie pomoże.

2

Słownik relacji damsko-męskich, czyli co tak naprawdę myśli kobieta

Nie myślcie jednak, że po lekturze tego tekstu będziecie mądrzejsi i każda z dziewczyn będzie dla Was niczym otwarta księga, bo to nie udało się jeszcze nikomu. • To nie ty, to ja – kobieca sztuka dawania kosza • Coś się stało? Nie….Jedynym pocieszeniem, choć w takim wypadku jest to raczej określenie na wyrost, jest fakt, że dziewczyna używa tych tekstów, żeby Cie nie zranić, bo chciałaby prawdopodobnie pozostać z Tobą w przyjacielskich relacjach. Co możesz zrobić? Niewiele.

3

Jak skutecznie zerwać – koniec związku w 5 krokach

Nie kłam Daruj sobie teksty w stylu „to nie twoja wina, to ze mną jest coś nie tak”, „nie zasłużyłem/am na ciebie”, „jesteś dla mnie za dobra/y”. Człowiek to dość samolubne zwierzę i nie myśli w takich sytuacjach o innych, ale właśnie o sobie….Podpowiem, jak zachować się z klasą, nie częstować drugiej osoby tekstami, na jakie nie zasługuje i być szczerym. W tym przypadku do bólu. Nie marnuj Waszego wspólnego czasu. Pora działać. 1. Przemyśl i przeanalizuj 2. Porozmawiaj w cztery oczy 3. Miej cierpliwość 4. Nie kłam 5.

3

Jak zaimponować dziewczynie?

Jest kilka sposobów, by zachwycić sobą kobietę, a jeśli nie wiesz jak to zrobić, koniecznie przeczytaj poniższy tekst. Co kobieta chciałaby wiedzieć o mężczyźnie? Czym ująć dziewczynę? Jakie umiejętności imponują kobiecie? Czego jeszcze pragną kobiety?

0

4 typy zazdrosnych dziewczyn

Po przeczytaniu tekstu zerknijcie jeszcze raz na swoją dziewczynę i sprawdźcie, czy któryś z poniższych typów do niej nie pasuje. • Pani Historyk • Komunistka • Podejrzliwa • Zazdrośnica Pani Historyk Są dziewczyny, które żyją przeszłością.

2

Kiedy zakończyć związek? 6 sygnałów

Jeśli zamiast tego spotyka cię ciągłe rozczarowanie, twój parter jest w stosunku do ciebie oschły, nieczuły, kieruje pod twoim adresem niemiłe teksty, nie dba o ciebie, ale wymaga, żebyś koło niego skakała i robiła wszystko, co on chce, to znak, że jesteś w toksycznej relacji, którą trzeba

1