Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

czy podobam mu sie

Tag

Jak poderwać starszą kobietę?

Kwestie preferencji są bardzo indywidualną kwestią każdego człowieka, jednemu mogą się podobać brunetki, innemu blondynki, jeden będzie wolał młodsze, a inne starsze kobiety….Trzeba przejąć inicjatywę i postawić na szczerość, powiedzieć otwarcie co się czuje i że nam się podoba. Kobieta, nawet ta starsza, nadal pozostaje kobietą, która lubi zdecydowanych i pewnych siebie mężczyzn, który potrafią pokierować sytuacją. więcej w

1

Poznaj 6 sposobów, za pomocą których dowiesz się jak zdobyć kobietę

Pokazuj uczucia Podejście do tematu Chcąc zdobyć kobietę, która podoba Ci się już od jakiegoś czasu musisz podejść do niej jak do człowieka z krwi i kości, który ma swoje oczekiwania i pragnienia, a nie jak do kosmity, o którym koledzy opowiadają niestworzone historie. 1….Na pewno sprawi jej to przyjemność i podniesie samoocenę, a dodatkowo da sygnał, że się Tobie podoba. Pamięta jednak, aby komplementy nie były tanie i banalne – wtedy narazisz się na pośmiewisko. 4. Bądź dżentelmenem Kobiety lubią być traktowane szarmancko i z szacunkiem. więcej w

3

Kiedy iść z facetem do łóżka? Na której randce?

By spędzić razem upojne chwile nie można kierować się tylko instynktem, podobaniem, pożądaniem, ale uczuciem. Czego nigdy nie powinnaś robić?…Jeśli jednak Twój partner podoba Ci się na tyle, by spędzić z nim noc po pierwszym spotkaniu, to staraj się zachować dystans do takiej sytuacji. Pamiętaj, że to Wasza świadoma decyzja, ale istniej ryzyko, że jedna ze stron zaangażuje się bardziej.

2

Pomoc ukochanej w urządzaniu mieszkania – pomysły czy tylko wnoszenie mebli?

Wiesz, że nie będzie łatwo, że będziecie mieć ciche dni, kiedy powiesz, że coś Ci się nie podoba, jednak całość może skończyć się naprawdę dobrze. Możecie mieć w końcu mieszkanie swoich marzeń, ale najpierw przejdziecie przez piekło remontu….Przejrzyjcie razem stronę homebook.pl, wybierzcie wszystkie pomysły, które się Wam wspólnie podobają. Wyeliminujcie te, na które Was na pewno nie stać, a nad resztą podyskutujcie. Spytajcie też znajomych o poradę. Czasami ich pomysłu mogą rzucić nowe światło na Wasz remont.

2

Nie czytasz? Nie pójdę z Tobą do łóżka

Czy warto jednak obnosić się ze swoim, bardzo pozytywnym skądinąd, hobby, czy może żyć i dać żyć innymi dokładnie tak, jak im się podoba? Teoretycznie można mieć przecież inne zainteresowania niż literatura i całkiem nieźle sobie radzić….Nie podoba mi się też książkowy terroryzm. To, że lubię czytać, nie znaczy przecież, że muszę wymagać tego od innych. Pozostaje mi jeszcze kilkanaście milionów Polaków, których przez fakt omijania książek szerokim łukiem nie skreślę.

1

5 typów kobiet, z którymi warto się umówić

Licz się z tym, że kobieta mająca wyluzowany stosunek do życia podoba się wielu facetom, więc na pewno będziesz mieć mnóstwo rywali. 2. Joginka Jest typem kobiety, która ceni sobie naszą planetę i stara się kultywować zdrowy styl życia.

2